Νέα - Ανακοινώσεις

Επιστημονική Ημερίδα της Μονάδας Ιατρικώς Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής του Ναυτικού Νοσοκομείου Αθηνών

Το Σάββατο 24 Μαρτίου 2018 θα φιλοξενηθεί στους χώρους του Ναυτικού Μουσείου Ελλάδος επιστημονική ημερίδα με θέμα: "Αρνητικό test κυήσεως μετά από προσπάθεια Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής. Ποιό είναι το επόμενο βήμα; Η Εξωσωματική Γονιμοποίηση σήμερα",.

Στην ημερίδα, που οργανώνει η  Μονάδα Ιατρικώς Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής του Ναυτικού Νοσοκομείου Αθηνώνθα απευθύνει χαιρετισμό η Πρόεδρος του Ναυτικού Μουσείου Ελλάδος, κα. Αναστασία Αναγνωστοπούλου-Παλούμπη, ο Διευθυντής ΝΝΑ,  Αρχιπλοίαρχος (ΥΙ) Β. Γκούμας ΠΝ, ο Διευθυντής Διεύθυνσης Υγειονομικού ΓΕΝ , Υποναύαρχος (ΥΙ) Α. Σπανός ΠΝ και ο Αρχηγός ΓΕΝ, Αντιναύαρχος Ν. Τσούνης ΠΝ.

Διάρκεια:

24  Μαρτίου 2018, ώρα: 9:00

Τόπος:

Πειραιάς, Ναυτικό Μουσείο της Ελλάδος

Διοργάνωση: Ναυτικό Νοσοκομείο Αθηνών

Για να δείτε το πρόγραμμα της εκδήλωσης ακολουθήστε το παρακάτω Link